Eredményeink

2016/2017
  • Országos Mindlab verseny Mancala játékban Márkus Emma II. hely
  • Országos Mindlab verseny Dáma játékban Jónás Vencel II. hely
  • Országos Mindlab verseny Abalone játékban Babcsányi TAmás V. hely
  • Országos Mindlab verseny Quorridor játékban Zeley Zétény VIII. hely
  • Kerületi Általános Iskolások Matematika Versenye 8. évfolyamon Babcsányi István V. hely
  • Kerületi Általános Iskolások Matematika Versenye 5. évfolyamon Jónás Vencel VIII. hely
  • Kerületi Általános Iskolások Matematika Versenye 8. évfolyamon Babcsányi István V. hely
  • Kerületi Általános Iskolások Matematika Versenye 5. évfolyamon Jónás Vencel VIII. hely
  • Kerületi helyesírási verseny 3. évfolyamon Buday Olivér III. hely
  • Kerületi helyesírási verseny 4. évfolyamon Oros Dorottya, Birkás Botond XV. hely
  • Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny megyei forduló 3. évfolyamon Buday Olivér IX.hely
  • Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny megyei forduló 2. évfolyamon Szabó Samu II.hely
  • Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny megyei forduló 8. évfolyamon Babcsányi István VII.hely
  • Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny megyei forduló 4. évfolyamon Medgyesi Lujza V.hely
  • Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny megyei forduló 3. évfolyamon  Varró Csaba III. hely
  • Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny megyei forduló 3. évfolyam csapatban II. hely (Buday Olivér, Borkovits Benedek, Varró Csaba)
  • Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 8. osztály (Babcsányi István, Szebeni Kata, Kollár Marina) VII. helyezett
  • Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 7. osztály (Grózli Anna, Szántó Lili, Zsiga Levente) X. helyezett
  • Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny XI. kerületi fordulója 6. évfolyamon Őri Júlia VI. helyezett
  • Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny XI. kerületi fordulója 8. évfolyamon Babcsányi István IV. helyezett
  • Kerületi partizánbajnokság 4. évfolyam lányok (Bányai Bogi, Fekete Odett, Kremmer Julcsi, Hegyi Csenge, Lauchsz Laura, Kis Niki, Orbán Hanna, Major Kíra, Kápolnai Kamilla, Medgyesi Lujzi, Huszárik Zina) II. hely.
  • Kerületi partizánbajnokság 4. évfolyam fiúk (Tóth Andris, Máté Zalán, Détári Szabolcs, Hegyi Zsombor, Serfőző Tamás, Rácz Domonkos, Tebaldini Marco, Lizán Zalán) IV. hely.
  • Kerületi szaktárgyi történelem verseny 8. évfolyamon Babcsányi István II. helyezés
  • Kerületi focibajnokság 3-4-5. évfolyam fiúk (Tóth Andris, Máté Zalán, Serfőző Tamás, Rácz Domonkos, Péntek Dániel, Bazula Tamás György, Kis Nikolett, Dékány Bálint ) VI. hely
  • XI. kerületi szépolvasási verseny I. helyezés Dóra Nadin

2015/2016

  • Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny megyei forduló 2. évfolyamon Varró Csaba I.hely ,
  • Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny megyei forduló 7. évfolyamon Babcsányi István I.hely
  • Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny megyei forduló 3. évfolyamon Medgyesi Lujzi VIII.hely
  • Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny megyei forduló 3. évfolyamon Parnaki Ádám XIV. hely
  • Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny országos forduló 2. évfolyamon Varró Csaba XI.hely
  • Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny országos forduló 7. évfolyamon Babcsányi István XXI.hely
  • Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 7. osztály (Babcsányi István, Szabó Csilla, Szebeni Kata) II. helyezés
  • Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny XI. kerületi fordulója 7. évfolyamon Babcsányi István II. helyezett
  • Kerületi szaktárgyi történelem verseny 6. évfolyamon Szőcs Bence I. helyezés
  • Kerületi szaktárgyi történelem verseny 7. évfolyamon Babcsányi István I. helyezés
  • Kerületi szaktárgyi történelem verseny 7. évfolyamon Szebeni Kata IV. helyezés

2014/2015

  • Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 7. osztály (Tóth-Mátrai Luca, Kotánczi Hanna, Csikós Júlia, Bisits Lili) III. helyezés
  • Bolyai Matematika Csapatverseny 3. osztály (Szakál László, Dóra Nadin, Jónás Vencel, Babcsányi Tamás) V. helyezés
  • Bolyai Matematika Csapatverseny 6. osztály (Babcsányi István, Kovács Berti, Szebeni Kata, Maksi Natália) IV. helyezés
  • Kerületi vers- és prózamondó verseny 3. évfolyamon Dóra Nadin IX. hely
  • Kerületi vers- és prózamondó verseny 4. évfolyamon Bozai Berill IX. hely
  • Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny megyei forduló 6. évfolyamon Babcsányi István III.hely , Kovács Bertold XIV. hely
  • Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny megyei forduló 3. évfolyamon Jónás Vencel XVI.hely
  • Kerületi Matematika Verseny 6. évfolyamon Kovács Bertold VI. hely, Babcsányi István XVI.hely
  • Mindlab Olimpia dámában országos I. helyezett Babcsányi Isván
  • Kerületi szaktárgyi történelem verseny 5. évfolyamon Szőcs Bence II. helyezés
  • Kerületi szaktárgyi történelem verseny 6. évfolyamon Babcsányi István VI. helyezés
  • Kerületi szaktárgyi történelem verseny 6. évfolyamon Kovács Bertold VII. helyezés

2013/2014

  • Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat OTP Bank gyermeknapi focitorna IV. helyezés (Roskovics László, Rácz Benedek, Mikola Tas, Gáspár Gergely, Babcsányi István, Kovács Bertold, Kremmer Benjámin, Ónodi Bence, Ónodi Péter, Szadai Zsolt, Udvaros Gergely)
  • Kerületi szaktárgyi történelem verseny 5. évfolyamon Kovács Bertold IV. helyezés
  • Kerületi szaktárgyi történelem verseny 5. évfolyamon Babcsányi István II. helyezés
  • Kerületi szaktárgyi történelem verseny 6. évfolyamon Szőcs Soma VII. helyezés
  • Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi forduló 5. évfolyam Babcsányi István IV. helyezés
  • Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi forduló 6. évfolyam Szőcs Soma III. helyezés
  • Kerületi vers- és prózamondó verseny 8. osztály  IV. helyezés Mátyás Emese
  • Kerületi matematika verseny I. helyezés Kovács Bertold 5. évfolyam
  • Kerületi vers- és prózamondó verseny X. helyezés Kovács Bertold 5. évfolyam
  • Országos Zrínyi Ilona Matematikaversenyen Babcsányi István XII. helyezést ért el
  • Fizika (kerületi) FÉNY éve verseny Lemle Ákos, Gergely Dániel, Palotás Dániel, Pantl Léna 8. évfolyam VI. helyezés
  • Fizika (kerületi) FÉNY éve verseny Mihalik Dániel, Harvey Emma, Ortutay Gábor, Gábor Botond 8. évfolyam XII. helyezés
  • Bolyai Természettudományos Csapatverseny 3. évfolyam Szakál László, Dóra Nadin, Péntek Zoltán, Babcsányi Tamás VIII. helyezés
  • Bolyai Természettudományos Csapatverseny 3. évfolyam Zsiga Villő, Szakál Zsófia, Czibula-Mester Szilárd, Fekete Ákos IX. helyezés

 

2012/2013

  • 2012/2013 Kerületi szaktárgyi történelem verseny 5. évfolyamon Szőcs Soma VIII. helyezés
  • 2012/2013 Kerületi szaktárgyi történelem verseny 6. évfolyamon Paterson Jázmin VIII. helyezett
  • Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny XI. kerületi fordulója 5. évfolyamon Szőcs Soma 4. helyezett
  • Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny XI. kerületi fordulója 6. évfolyamon Paterson Jázmin 10. helyezett
  • Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny XI. kerületi fordulója 8. évfolyamon Király Nina 7. helyezett
  • Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 4. osztály (Babcsányi István, Kovács Bertold, Szabó Csilla, Szebeni Kata) V. helyezés
  • 12. Kerületi vers- és prózamondó verseny a MU Színház szervezésében- próza kategória: Czikk Luca 8. évfolyam II. helyezés
  • MLSZ futsal torna-5. helyezés (Szadai Zsolt, Udvaros Gergely, Di Giovanni Brúnó, Ábel Barnabás, Ortutay Gábor, Palotás Dániel, Csiki Péter, Kálmán Péter és Zsótér Balázs)

2011/2012

  • ITK ORIGO Junior nyelvvizsga Szakál Kata 6. évfolyam szóbeli vizsga 90%, írásbeli vizsga 92%
  • ITK ORIGO Junior nyelvvizsga Csiki Péter 7. évfolyam szóbeli vizsga 80%, írásbeli vizsga 66%
  • XI. Kerületi Matematika Verseny Babcsányi István 3. évfolyam II. helyezés
  • XI. Kerületi Matematika Verseny Mátyás Gergely 8. évfolyam I. helyezés
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny  Babcsányi István 3. évfolyam I. helyezés
  • Varga Tamás Országos Matematikaverseny Mátyás Gergely 8. évfolyam ország 100 legtehetségesebb tanulója közé került
  • Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 7. osztály (Czigány Vivien, Czikk Luca, Csiki Péter, Király Nina) II. helyezés
  • Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 4. osztály (Kotánczi Hanna, Szőcs Soma, Tóth-Mátrai Luca, Udvaros Gergő) V. helyezés
  • „Álmodj másnak ajándékot!” országos meseíró pályázat Tóth-Mátrai Boróka 6. osztály II. helyezés

2010/2011

  •  XI. Kerületi  Olvasás-Szövegértés Verseny Tóth-Mátrai Luca 3. osztály IV. helyezés
  • XI. Kerületi Szaktárgyi Történelem Verseny 5. évfolyam Tóth-Mátrai Boróka IV. helyezés
  • XI. Kerületi Szaktárgyi Történelem Verseny 6. évfolyam Barta Zsombor III. helyezés
  • XI. Kerületi  Helyesírási Verseny Szőcs Soma 3. évfolyam  II. helyezés
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny budapesti forduló Mátyás Gergely 7. évfolyam I. helyezés
  • Kerületi Simonyi Zsigmond helyesírási versenyen Tóth-Mátrai Boróka 5. évfolyam III. helyezés
  • XI. Kerületi Informatika Alkalmazói Tanulmányi Verseny Szövegszerkesztés kategória Mátyás Gergely 7. évfolyam II. helyezés
  • XI. Kerületi Informatika Alkalmazói Tanulmányi Verseny Szövegszerkesztés kategória Antal Bálint 8. évfolyam IV. helyezés
  • XI. Kerületi Informatika Alkalmazói Tanulmányi Verseny Prezentáció kategória Mátyás Gergely 7. évfolyam IV. helyezés
  • XI. Kerületi Informatika Alkalmazói Tanulmányi Verseny Prezentáció kategória Antal Bálint 8. évfolyam III. helyezés
  • 10. Vers- és Prózamondó Versenyt MU Színház vers kategória Di Giovanni Blanka 6. évfolyam I. helyezés
  • 10. Vers- és Prózamondó Versenyt MU Színház próza kategória  Czikk Luca 6. évfolyam különdíj

2009/2010

  • XI. Kerületi Népdalverseny Énekes együttes – I. korcsoport arany minősítés Vadvirágok
  • Informatika Alkalmazói Verseny Komplex I. katagória Mátyás Gergely 6. évfolyam III. helyezés
  • Informatika Alkalmazói Verseny Szövegszerkesztés katagória Antal Bálint 7 évfolyam III. helyezés
  • Kerületi Vers- és Prózamondó Verseny vers kategória Di Giovanni Blanka 5. évfolyam IV. helyezés
  • Kerületi Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny Király Nina 5. évfolyam VI. helyezés
  • Kerületi Történelmi Tanulmányi Verseny Barta Zsombor 5. évfolyam II. helyezés

Tantárgyi audit

Kompetenciamérés

Év végi átlagok

Továbbtanulási statisztikák

Félévi tantárgyi átlagok