Állásajánlat

XI. kerületi általános iskolánkba keresünk intézményünk Küldetésnyilatkozatában megfogalmazott értékrendjével azonosulni tudó főállású tanítót és főállású ének-zene tanárt határozatlan időre.

Fényképes önéletrajzokat a mestero@ujalma.hu címre várjuk.

Milyen ének-zene tanárt keresünk?

Családias hangulatú csapatunkba olyan pedagógust keresünk, aki kész arra, hogy kreativitással, játékossággal a zenét gyermekeink életének szerves részévé tegye. Ennek érdekében bátran használ különböző zenei stílusokat, nyitott a közös zenélésre, örömet, élményt adva tanítványainak. Örülünk, ha te magad is nyitott vagy a közös zenélésre, éneklésre, kórusvezetésre.

Milyen tanítót keresünk?

A pedagógus szakma iránt elkötelezett, gyermekközpontú gondolkodású csapatjátékost keresünk, aki stabil szakmai háttér mellett szeretné kibontakoztatni kreativitását és alkotó tehetségét modern tanítási technikákat is alkalmazva. Örülünk, ha van már pár év tapasztalatod, hiszel a differenciált tanításban, nyitott vagy a digitális eszközök használatára a mindennapokban.

Mit nyújtunk?

  • Több mint húsz éves stabil, biztonságos, kiszámítható intézményi háttér, szakmai és anyagi megbecsülés.
  • Kellemes munkakörnyezet, alacsony osztálylétszámok.
  • Rendszeres továbbképzési lehetőség, szakmai támogatás.
  • Együttműködő családok, lelkes gyerekek, innovatív tanárcsapat.